Ennek a hóembernek a leírását én is szeretném. Köszönöm.Sziasztok!
Ennek a hóembernek keresem a leírásât. Köszönöm Csatolás megtekintése 1960037
Hallo!
Ik ben op zoek naar een beschrijving van deze sneeuwpop. BedanktCsatolás megtekintése 1960037
Nagyon köszönöm!!!
Hartelijk dankAlexis Sixel - Donker en dramatisch mozaïekhaakwerk
Kinagyítod, és lerajzolod, én úgy szoktam.Sziasztok!nincs meg véletlenül valakinek PlyushkyToys-tól ez a dinos fali kép mintája? Sajnos már etsy-n se lehet megvenni. előre is köszönöm!!!
![]()