magyar írástanulás
Nem láttam külön témát a magyar írás tanulásáról, szerintem jó lenne, mert többen keresik. A héten épp két nagymamával beszéltem itt Debrecenben, azzal foglalkoztak, "mit küldjenek ki".
Bár én nem vállalkoznék moderálásra, viszont sok anyagot fel tudnék tölteni ill. tudnék...