Első nagy lépés az életben az óvóda
Sziasztok!
Sajna én csak végzettségem szerint óvónő vagyok, de ismeretség hiányában nem tudom gyakorolni választott pályámat már lassan 6.éve.
Ennek ellenére próbálom nyomon követni az óvodai változásokat már csak azért is, mert ma ment első nap óvodába...