Kedves anio2 !
Koszonom az otletet, a Kadar Annamariatol valo konyvet mar sikerult letoltenem, esetleg ha latsz, talalsz veletlenul barmi mast kerlek tovabbitsd a
[email protected] cimre, mert sokszor a forumon feltoltott anyagokat nem lehet letolteni, esetenkent tobb ideig is keresgelem...