Legutóbbi tartalom: Arshavin

  1. A

    Bevandorlas Kanadaba

    Ez így van,vki meg kell h hívjon. Nagyon megszigorodtak a vízumszabályok is,nézz utánna!! Vagy esetleg az illetékes nagykövetségre menj be,mindenben segítenek! <table border="0" cellpadding="6" cellspacing="0" width="100%"><tbody><tr><td style="border: 1px inset ;" class="alt2">Eredeti szerző...
  2. A

    Kanadai munkalehetőség

    Érdekelne Engem is a lehetőség,hogy dolizhassak.
  3. A

    Kanadai munkalehetőség

    <TABLE border=0 cellSpacing=0 cellPadding=6 width="100%"><TBODY><TR><TD style="BORDER-BOTTOM: 1px inset; BORDER-LEFT: 1px inset; BORDER-TOP: 1px inset; BORDER-RIGHT: 1px inset" class=alt2>Eredeti szerző pocobc Üdv mindenkinek. Én Vancouverben élek és FEJVADÁSZATTAL is foglalkozom. Mint...
  4. A

    Minden pasi egyforma (?) (!)

    Érdekes téma,rákeresek ezzel azért nem értek egyet,maximum Neked voltak rossz tapasztalataid,nem szabad általánosítani!!Öreg hiba lenne.
Oldal tetejére