Legutóbbi tartalom: borowka

  1. B

    Jelenleti iv II.

    Na meg ott van NHL meg NBA.
  2. B

    Jelenleti iv II.

    Biztos jobb az élet ott mint Magyaroszágon.
  3. B

    Jelenleti iv II.

    De jó lenne oda Kanadába elutazni egyszer.
  4. B

    Jelenleti iv II.

    Miért nincs mindíg nyár?
  5. B

    Jelenleti iv II.

    De kár,hogy lassan itt a tél.
  6. B

    Jelenleti iv II.

    Két nap múlva már szabadon megnézhetek minden képet az oldalon.
  7. B

    Jelenleti iv II.

    Amúgy hajrá Fradi.... A hétvégén jól megverték 3:0-ra az Újpestet.
  8. B

    Jelenleti iv II.

    Ahogy itt olvasom másoknak is gond egy a 20 hozzászólás. Na meg a két nap.
  9. B

    Jelenleti iv II.

    Na mindegy kivárjuk az a 2 napot mást úgysem tudok tenni.
  10. B

    Jelenleti iv II.

    Kár.
  11. B

    Jelenleti iv II.

    Miért,miért,miért?
  12. B

    Jelenleti iv II.

    Nem értem?
  13. B

    Jelenleti iv II.

    Miért? :confused::confused::confused::confused::confused:
  14. B

    Jelenleti iv II.

    Még két nap alatt írok ide jó párszor 20 üzenetet.
  15. B

    Jelenleti iv II.

    Milyen komor üzenet a képre kattintva: Minimum 20 hozzászólás és legalább 2 napos regisztráció szükséges az oldal megtekintéséhez, vagy a funkció használatához.
Oldal tetejére