Nem kérdeztél szerintem butaságot,főként ,hogy a Te ötleted is jó,merevítővel talán nem üt át alatta a másik ív,már a vastagságára gondolok.
Megnézegettem a képet kinagyitva is ,hogy kiemelkedik-e az anyag ha alatta van a másik ív,főként a ferdepántok találkozásánál nagyon vastag lenne .Ez adta...