Legutóbbi tartalom: dazart

  1. D

    Kanadai munkalehetőség

    Megyek Júniusba Torontoba! e-mail kmoderálva* írj ide levelet és beszélünk. Szia * A szabályzat alapján nyíltan nem adunk meg e-mailt. Tessék PM-et írni.
  2. D

    Szia! Én Június elején megyek a testvéremhez Kanadába! Ő Torontoban él és ott szerez nekem is...

    Szia! Én Június elején megyek a testvéremhez Kanadába! Ő Torontoban él és ott szerez nekem is munkát! Én éltem Calgaryban 1999-ben elég jó hely csak hideg van! Május elején esett a hó! :) Van kedved írj és beszélgethetünk! Sok segítséget itt ne várj, mert csak az észt osztják! Zsolt
  3. D

    Vagjunk bele egyutt

    Szia! Mi Április elején megyünk a kisfiammal! Testvéremhez megyünk, ő kanadai állampolgár! Én többször voltam kint, de már nem jövünk haza, mert megvannak a papírjaink! Van kedved levelezhetünk! Zsolt
  4. D

    Edmontoni magyarok

    Szia! Ebay.ca Itt tudsz venni sim kártyát!
  5. D

    Menekult statusz Canadaban

    Sziasztok! November végén mennék a testvéremet meglátogatni Torontoba, szerintetek van rá esély, hogy nem engednek be? 1999-ben voltam már kint akkor nem volt gond időben hazajöttem! Most viszont félek, hogy a romák miatt nem engednek be! Sajnos ezt mondja a hugom is! Zsolt
Oldal tetejére