Legutóbbi tartalom: Dlite

  1. D

    Kanadai munkalehetőség

    Köszi. Nem akarok "kirohanni" még csak 38 vagyok ezért is írtam, hogy ha 1-2 év múlva úgy gondolom nem gáz-e a 40 év. Szóval nem. Kérdésemre a választ megkaptam. A többit átlapozom.
  2. D

    Kanadai munkalehetőség

    Munka Sziasztok! Azt szeretném megtudni a kint élőktől, hogy 40 évesen van-e esély kint munkát találni? Természetesen angol nyelvtudással, mindenféle gépkezelői (targoncák, reptéri gépek) végzettséggel, jogosítványokkal? Hideg, puszta, vadon nem akadály...sőt előny :DDD
Oldal tetejére