Legutóbbi tartalom: erdeieri

  1. E

    Jelenléti iv

    csodák Szerintem csak csodák léteznek és hála...
  2. E

    Jelenléti iv

    szép Vannak, akik szerint nincsenek csodák és vannak, akiknek csak csodák léteznek.
  3. E

    Jelenléti iv

    jó Éljen a napos oldal!
  4. E

    Jelenléti iv

    ja minden jó így
  5. E

    Jelenléti iv

    így jó szépen alakul
  6. E

    Jelenléti iv

    nekem van rengeteg türelmem van...
  7. E

    Jelenléti iv

    jó lesz Türelem rózsát terem.
  8. E

    Jelenléti iv

    kitartok szépen kitartok...
  9. E

    Jelenléti iv

    hát persze hát persze, hogy megéri
  10. E

    Jelenléti iv

    jó... haladok
  11. E

    Jelenléti iv

    is erről szól ez is...:)
  12. E

    Jelenléti iv

    haladok már csak 13...vagy 12...:rolleyes::rolleyes:
  13. E

    Jelenléti iv

    megy ez egész belejöttem...
  14. E

    Jelenléti iv

    és tovább tovább-tovább-tovább...
  15. E

    Jelenléti iv

    bele lehet ebbe jönni csak így tovább...
Oldal tetejére