Szia Kicsilump és a Kedves Többiek. Végig olvasgattam a topikot, elég sok időbe telt, de megérte:)
Sehol nem találkoztam még ennyi segítőkészséggel és kedvességgel. És ezt nem csak a minták feltöltésére
értem, hanem más jellegű kérésekre adott válaszaitokra a is, pl. fordításban segítség...