Legutóbbi tartalom: kalobarna

  1. K

    Új vagyok, bemutatkozom.

    Sziasztok, Barna vagyok, Debrecenből. Olvasgattam a topikot: ugye, engem nem sokkoltok? :) És ha valaki sört lop, kérek én is. Szeretem e nedűt. Sajnos, rákaptam a dohányzásra is, de még megtehetem, mert egyedülálló vagyok. Csak hugom lóg a nyakamon állandóan, de ez külön történet- ugyse...
Oldal tetejére