Sziasztok,
Barna vagyok, Debrecenből.
Olvasgattam a topikot: ugye, engem nem sokkoltok? :)
És ha valaki sört lop, kérek én is. Szeretem e nedűt. Sajnos, rákaptam a dohányzásra is, de még megtehetem, mert egyedülálló vagyok. Csak hugom lóg a nyakamon állandóan, de ez külön történet- ugyse...