Legutóbbi tartalom: KorrrMorr

  1. K

    Napköziotthonos tevékenységek

    Hello Honnan odaátról:-))) ??? Én hébahóba tudok jönni, nincs fix időpont. Van, hogy hajnali 2-3...
  2. K

    Jelenleti iv II.

    És itt a 20!!! juhéjj!!! :-))
  3. K

    Jelenleti iv II.

    na minnyá :-)
  4. K

    Jelenleti iv II.

    18
  5. K

    Jelenleti iv II.

    :-)
  6. K

    Jelenleti iv II.

    16
  7. K

    Jelenleti iv II.

    15
  8. K

    Jelenleti iv II.

    14
  9. K

    Jelenleti iv II.

    13
  10. K

    Jelenleti iv II.

    12
  11. K

    Jelenleti iv II.

    na akkor gyűjtök...
  12. K

    Jelenleti iv II.

    ja, ez a 2 nap... ez nem túl jó :-) Elég lenne a 20 hozzászólás is, bér sok értelmét nem látom......
  13. K

    Jelenleti iv II.

    van itt vki??
  14. K

    Jelenleti iv II.

    1
  15. K

    Jelenleti iv II.

    hello
Oldal tetejére