emigracio
Udvozlok mindenkit!!
Azt szeretnem kerdezni , hogy van -e itt valaki, aki ert az emigracios ugyekhez, ideiglenes munkavallasi vizum , stb.Egy nagyon jo baratom fia van itt nalam , es szeretnek neki segiteni , termeszetesen ugy, hogy ne fejjel menjen a falnak.Nos ezert kerek...