Legutóbbi tartalom: mary86

  1. mary86

    Kanadai bevándorlási kérdések - válaszok

    Igen, tudom, hogy majd ottani képesitést kell szereznem. Ez egy olyan szakma amiben mindig lehet es kell is uj dolgokat tanulni. Nem tartom magam rossznak, de meg kell fejlodnom, hogy megalljam Kanadaban a helyem. Egyenlorre meg maradok itt ahol vagyok, ha elerkezettnek latom az idot akkor...
  2. mary86

    Kanadai bevándorlási kérdések - válaszok

    Köszönöm a választ, Payette. Azért kérdeztem mert fodrász vagyok. Kiváncsi voltam ezzel a dologgal kapcsolatban. Pár év mulva, ha a feltételek is összeállnak szeretnék megpróbálni munkát vállalni Kanadában,vagy a fodrász szakmában vagy pedig más vonalon.
  3. mary86

    Kanadai bevándorlási kérdések - válaszok

    Sziasztok, lehet hogy nem ide illik a kérdésem. Irtam a Dumcsi topikba is, de ott úgy vettem észre, hogy az emberek nagy része csak komolytalankodik hozzászólásgyűjtés céljából. Elsősorban azoknak szánom ezt a kérdést akik jártasak a szépségiparban. Az érdekelne, hogy Kanadában mennyire divat...
  4. mary86

    Üzenőfüzet: Ch új tagjainak 20-hoz is infó, és minden amit csak úgy megbeszélnénk.

    Kedves Kanadában élő hölgyek, elsősorban azoknak szánom ezt a kérdést akik jártasak a szépségiparban.Az érdekelne, hogy Kanadában mennyire divat még a haj dauerolása? Magyarországon sok fodrásznő egyáltalán nem vállalja, vagy ha mégis akkor a vendég hosszú könyörgése után :))) Odakinnt, hogy van ez?
  5. mary86

    Bevándorlás Kanadába II /2012/

    Kedves Toronto-ban élők, valóban annyira nehéz munkát találni azon a területen, ahogy azt Bantuedu emliti? Ha igen, miért van ez igy? Remélem ez is csupán szerencse és kitartás kérdése. Én Toronto-t favorizálom. Talán ha évek múlva összejönne akkor csakis oda mennék. Van ott pár ismerősöm és nem...
  6. mary86

    Bevándorlás Kanadába II /2012/

    Előrre is elnézést ha hülyeséget kérdezek, de muszály megkérdezzem mert ezzel egy kicsit összezavarodtam. Szóval ez azt jelenti, hogy például a magyar állampolgárok számára is megszünt a lehetőség, hogy vizum nélkül utazzanak Kanadába?
  7. mary86

    Kanadai munkalehetőség

    Anthony, önnek van gyereke?
  8. mary86

    Whitney Houston halála - Szerelem csak a dalaiban

    http://www.youtube.com/watch?v=FjgUYksQNDM Nekem ez a kedvenc Whitney dalom. Gyönyörű volt ő is és a hangja is. Remélem jó helyen van most.
  9. mary86

    Kanadai munkalehetőség

    Sziasztok, fodrász képesitésem van és arra lennék kiváncs, hogy milyen esélyekkel juthatnék munkához ebben a szakmában Kanadában? Az angol nyelvet jól beszélem.
Oldal tetejére