Legutóbbi tartalom: midi nyalánkság

  1. midi nyalánkság

    Nagyon köszönöm már fut a gépen!!

    Nagyon köszönöm már fut a gépen!!
  2. midi nyalánkság

    Sajnos nem játsza le ezt a cserháti számot csak a dob sáv szólal meg Lehet hogy a midi-vel van...

    Sajnos nem játsza le ezt a cserháti számot csak a dob sáv szólal meg Lehet hogy a midi-vel van gond mert más midit lejátszik Tudnál segíteni mi lehet a gond a midivel?
  3. midi nyalánkság

    Kösznöm szépen megpróbálom!!

    Kösznöm szépen megpróbálom!!
  4. midi nyalánkság

    hogyan telepítetted?és honnan eltudnád küldeni a telepítő linket? Elpre is köszönöm!!!

    hogyan telepítetted?és honnan eltudnád küldeni a telepítő linket? Elpre is köszönöm!!!
  5. midi nyalánkság

    Szia Soltonka miért nem tudom telepíteni a Cakewalke 9.3-at a Win 10-re???

    Szia Soltonka miért nem tudom telepíteni a Cakewalke 9.3-at a Win 10-re???
  6. midi nyalánkság

    Jelenleti iv II.

    Isten hozott!!
  7. midi nyalánkság

    Ne fesd az ördögöt a falra mert seggbe rúg a házmester!!

    Ne fesd az ördögöt a falra mert seggbe rúg a házmester!!
  8. midi nyalánkság

    Akinek nem inge az lopta!!

    Akinek nem inge az lopta!!
  9. midi nyalánkság

    A hosszú élet titka naponta mosolyogj és szeress nevess!!!!

    A hosszú élet titka naponta mosolyogj és szeress nevess!!!!
  10. midi nyalánkság

    Tanács a 20 hozzászólás könnyű megszerzéséhez ‎

    És megvan 22!!
  11. midi nyalánkság

    Tanács a 20 hozzászólás könnyű megszerzéséhez ‎

    Hajrá még!!
  12. midi nyalánkság

    Tanács a 20 hozzászólás könnyű megszerzéséhez ‎

    Elfáradtam!!
Oldal tetejére