Nem rég beszélgettem egy energiagyógyász ismerősömmel a Reikiről, akinek volt egy olyan felvetése, miszerint:
"Eszerint, ha minden igaz, én elértem az Okuden szintet mindenféle oktatás, átadás, beavatás és egyebek nélkül, mert mindezt tudom, sőt még egyebet is"...
Erre én ezt válaszoltam:
"Nos...