Legutóbbi tartalom: Shi-san

  1. S

    Anime/Manga

    Nézi vki innen a Trinity Blood-ot? szerintem nagyon jó anime :) szeretem az ilyen vámpíros történeteket... meg az ilyen elvontabbakat... :) és ebben benne van Budapest is...igaz hogy nem sok marad a várnegyedből meg elég kaotikus a helyzet...XD
  2. S

    Kedvenc szavaink

    Miseinen [miszejnen] - Azt jelenti fiatalság. :)
Oldal tetejére