Sziaszok! Van aki tud információt adni az albertai egészségügyi ellátásról. Pl. van-e olyan ellátás ami alapból jár, természetesen, ha állása van az embernek? Kell-e egyéb, magán egészségbiztosítást kötni és az mennyibe kerül?
Mi is tervezzük a kiutazást, de gyerekkel meg kell gondolni. A többi...