Legutóbbi tartalom: szomjuanita

  1. S

    Nálatok milyen az idő?

    Ma 2008 november 2 van az idő ,hm mit is mondjak ,szeintem melegrekord!! Az ebédlőablakban van egy hőmérő ami a külső hőmérsékletet mutatja 28C!Nem vicc,mindez nov.2-án Magyarországon!!!
Oldal tetejére