Legutóbbi tartalom: szvero

  1. S

    Keresztszemes minták gyerekeknek 2013

    Sziasztok! Van valakinek kislányos babaköszöntő mintája? Már régóta keresem. Előre is köszönöm a segítséget! veronika
  2. S

    Tanács a 20 hozzászólás könnyű megszerzéséhez ‎

    Azért kíváncsi vagyok, olvassa-e valaki ezt a sok sületlenséget, amit én is összehordtam itt:D További jó gyűjtögetést mindenkinek! gyébként tényleg nagyon jó eza honlap, sok témában találtam már korábban is itt választ a kérdéseimre. üdv mindenkinek! Búcsúzom. Hurrá!!!!:p
  3. S

    Tanács a 20 hozzászólás könnyű megszerzéséhez ‎

    Bár lassan kezdek msot egy pillanatra mégis elégedett lenni magammal, mert mindjárt megvan a kellő számú hozzászólás, és megyek megvígasztalni a pici lányom is.
  4. S

    Tanács a 20 hozzászólás könnyű megszerzéséhez ‎

    Gondoklkodtatok már azon, hogy miért van ennyi elégedetlen ember (köztük magamat is említve). Amikor megvan mindenünk, csak nem igazán tudjuk értékelni....
  5. S

    Tanács a 20 hozzászólás könnyű megszerzéséhez ‎

    Hmm..gyerek téma kibeszélve..most jöjjön a házasság?:p No, azt azért mégsem:p
  6. S

    Tanács a 20 hozzászólás könnyű megszerzéséhez ‎

    Azért annál nem sok szebb dolog van, amikor a kicsi lány kis buksiját mégis a vállamra hajtja, mert már este van, fáradt, tudja, hogy itt az alvás ideje. Ilyenkor teljesen elolvadok.;)
  7. S

    Tanács a 20 hozzászólás könnyű megszerzéséhez ‎

    Korábban azt gondoltam, a kisbabák bújósak, majd én leszek az oltalom és vígasz a kicsinek, de elég komoly saját akarata és elképzelése van már most is a világról, pedig messze jár még az első szülinapjától is.
  8. S

    Tanács a 20 hozzászólás könnyű megszerzéséhez ‎

    Igazából nem nagyon tudtam lképzelni, milyn lesz, ha anya leszek. Nem tudom, mások hogy vannak ezzel, de a terhesség alatt arra gondoltam, én vagyok terhes, én vagyok rosszul, nkem kell vizsgálatokra járni, most meg itt egy önálló kis emberke, saját éntudattal.
  9. S

    Tanács a 20 hozzászólás könnyű megszerzéséhez ‎

    Beszélgessünk akkor az anyaságról...ha még van pár hozzászólásnyi időm.
  10. S

    Tanács a 20 hozzászólás könnyű megszerzéséhez ‎

    Pici lányom már nehezen viseli, hogy anya netezik...lassan b kellene fejeznem. Hozzászólások...gyűljetek!!!!:)
  11. S

    Tanács a 20 hozzászólás könnyű megszerzéséhez ‎

    Látom, nem csak én harcolok a betűkkel, hanem lec is:p Huhh, nem vagyok egyedül:p
  12. S

    Tanács a 20 hozzászólás könnyű megszerzéséhez ‎

    Nagy harc volt e kertet felásózni, kapálni, bültetni, mert évek óta nem gondozták, tele volt mindenféle bokrokkal, gyökerekkel. Konditerem helyett használtam az ásót és kapát:p
  13. S

    Tanács a 20 hozzászólás könnyű megszerzéséhez ‎

    És már a virágoskertem is alakul.
  14. S

    Tanács a 20 hozzászólás könnyű megszerzéséhez ‎

    Idén végre talán már olyan zöldségeket ehetünk, amit én termeltem a kiskertünkben.
  15. S

    Tanács a 20 hozzászólás könnyű megszerzéséhez ‎

    Különben kint kertészkednék, új hobbim, hogy növényeket nevelek, minden nap nyomon követem a fejlődésüket.
Oldal tetejére