Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni meg van e valakinek a DSM 4 és 5 magyar nyelven. Autizmus témában írom a szakdolimat és sos kellene. Nekem megvan angolul mind, de sajna nem nagyon maradt időm fordítgatni, amúgy is nehezen megy. Nagyon köszönöm, ha valaki tudna segíteni.