Hello!
Igazából azt szeretném kérdezni, hogy miért álmodok mindig hülyeségeket? Volt olyan amikor megvert egy pingvin, valami banánszerű szörnyeteg üldözött, aminek lila erszénye volt, többször is meghaltam álmomban, sokszor voltam állat, pl. kacsa vagy kutya. Sőt, volt olyan is amikor álmomban...