Legutóbbi tartalom: Ze0804

  1. Z

    Cicánk

    Én is imádom a cicákat! Van egy 8 hónapos cicám. Nagyon aranyos, szeretem.
  2. Z

    Szólánc "A" betűs szavakkal.

    balta aranka antal lakat
  3. Z

    Szólánc "A" betűs szavakkal.

    magyar ragad dagad darab
  4. Z

    Pálinka Magyarországon

    Egyetértek Veled! A környezetemben szerencsére sok ilyen kis maszek van. Náluk tudok eredeti pálinkát venni, a boltokban nem! Sőt vihetek oda én is gyümölcsöt amiből pálinkát főznek nekem. Az már tiszta pálinka!
  5. Z

    Kedvenc filmem

    A héten tovább nosztalgiázhatsz Lassie-vel
  6. Z

    Kevesebb a bliccelő

    Hiába próbálják a bliccelők számát visszaszorítani, ezzel több bevételre szert tenni. Alig nyernek az akciójukon. A több ellenőr több bérkiadás! Amúgy meg sok bliccelő áttér másfajta közlekedésre (autó, kerékpár). Nem fogják kifizetni a méregdrága BKV jegyet!
  7. Z

    Tilos lesz a rántott karaj és a kókuszgolyó

    Nem az étrenden kellene változtatni, hanem több testnevelés órát bevezetni! Azzal egyetértek, hogy az iskolai büfékben ne lehessen árusítani csokit/kólát. De azzal, hogy nem ehetnek vörös húst és desszertet?!
  8. Z

    Száműzik a dohányfüstöt

    Nem hiszem, hogy jó ötlet ez a törvény így. Ha bevezetik akkor a vendéglátósoknak rossz lesz. Miért nem csak szabályozzák a dohányzást. Mondjuk írják elő, hogy lennie kell egy nemdohányzó résznek. Ahol meg erre nincs lehetőség ott nem lehetne dohányozni.
  9. Z

    Magyar segélyvonal a haiti károsultaknak

    Én is hívtam már 4-szer. Szerintem mindenki megtehetné, hogy felhívja. Ez nem nagy összeg, de jelentős segítség.
Oldal tetejére