Yarnspiration ingyenes mintája
A mintában 116 méteres fonalat használnak, te egy 240 méteresből dolgoztál.Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Az alábbi sapkát szerettem volna meghorgolni. 9es tűt írt hozzá, nekem csak 8as van itthon, azzal álltam neki, a passzé részhez 5,5es tűt írt, azt azzal csináltam. Fiatal felnőtt/felnőtt minta, nekem mégis bébi lett. Alize baby best fonalat használtam. Mit ronthattam el?
A sapka mintája:
Előre is köszönöm a segítséget!![]()
Rustic Slouch | Yarn + Chai Blog
© Photography by Kindred Photo & Design Thank you to Lion Brand Yarn for providing the yarn for this sample! I recently had a chance to sample some Lion ...yarnandchai.com
Eddig csak amigurumikat horgoltam, így nem tudom sajnos, mit jelent ez... Még vastagabb fonalat kellene választanom? A boltban a hölgy mondta, hogy ez jó lesz hozzá.A mintában 116 méteres fonalat használnak, te egy 240 méteresből dolgoztál.
A fonal hossza a súllyához viszonyítva a fonal finomságát adja meg. (Ez lehet direkt vagy indirekt számozással megadott érték, de ebbe nem megyek bele.) Ezenkívül az sem mindegy, hogy milyen típusú a fonal, mert pl. egy mercerezett pamut fonal és egy keverszálas lazasodratú fonal másképp formálódik megmunkálás közben. Vagy szemszámot növeld, vagy dupla szállal horgold meg. Most már van egy mintád, ez alapján elkészülhet a nagyobb méret is. De ne izgulj, én is bontottam már tuti mintaleírás után.Eddig csak amigurumikat horgoltam, így nem tudom sajnos, mit jelent ez... Még vastagabb fonalat kellene választanom? A boltban a hölgy mondta, hogy ez jó lesz hozzá.
Lulupetitedoll - The Baby Sheep - englishSziasztok! Ennek a kisbáránykának a minta leírása nincs meg valakinek? Köszönöm előre is.
Ahogy Anikó írta, dupla szállal jó lehet.Eddig csak amigurumikat horgoltam, így nem tudom sajnos, mit jelent ez... Még vastagabb fonalat kellene választanom? A boltban a hölgy mondta, hogy ez jó lesz hozzá.
Nagyon szépen köszönöm a segítséget, megpróbálom!A fonal hossza a súllyához viszonyítva a fonal finomságát adja meg. (Ez lehet direkt vagy indirekt számozással megadott érték, de ebbe nem megyek bele.) Ezenkívül az sem mindegy, hogy milyen típusú a fonal, mert pl. egy mercerezett pamut fonal és egy keverszálas lazasodratú fonal másképp formálódik megmunkálás közben. Vagy szemszámot növeld, vagy dupla szállal horgold meg. Most már van egy mintád, ez alapján elkészülhet a nagyobb méret is. De ne izgulj, én is bontottam már tuti mintaleírás után.
Nagyon szépen köszönöm! Megpróbálom!Ahogy Anikó írta, dupla szállal jó lehet.
Maluk dolls Iskolás Masha oroszSziasztok! Ezeknek a cukiságoknak keresném a mintáját. Tudtok segíteni? Köszönöm.
Én sem ismerem így ránézésre, de leírom mit szoktam ilyenkor csinálni, a képet fordított képkeresővel felteszem a google-re és ha jól kerestem akkor ez a minta, ingyenes:Sziasztok. Ennek a kendőnek keresem a mintáját, de sehol sem találom. Ezt anyukám horgolta, de véletlenül kidobta a mintát.
Az se gond ha csak a minta elérhetőségét tudja valaki, és megosztja velem. Megveszem, csak azt se tudom milyen néven keressem. Köszönöm előre
Köszönöm! Kár,hogy oroszul van, nem horgoltam még oroszról. Hátha fordítóval sikerül.Maluk dolls Iskolás Masha orosz