Jelenléti iv

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
sziasztok

Gondoltam itt is tiszteletemet teszem :)
A feltétel nélküli elfogadás a legnagyobb élmény, amelyet egy ember átélni képes.
 
Sziasztok szép estét minden kinek ,remélem jól fogom érezni itt magam.Szeretném ha segítene valaki,hogy lehet itt a szójátékokban játszani is?
 
Hali!még mindig nem tudok semmit pedig ezerszer olvastam mindent.Remélem sikerülni fog egyszer Játszani is ,és mindenhez hozzászólni is.Az is lehet,hogy azt hiszed lökött vagyok de lehet,hogy az is vagyok ,minden kínai itt de szívesen böngészek mindenütt.Tetszik itt,csak sikerülne már valamit csinálnom is.
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére