Keresztszemes mintak a Vilag minden tajarol II.

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Christmas Tree- Penny Black

Sziasztok!
Felismeri valaki ezt a mintát?Ha valakinek meglenne töltse fel,nagyon tetszik.

A minta Penny Black Stitch című könyvében jelent meg
 

Csatolások

  • Stitch (39).jpg
    Stitch (39).jpg
    369.1 KB · Olvasás: 361
  • Stitch (36).jpg
    Stitch (36).jpg
    130.2 KB · Olvasás: 315
  • Stitch (37).jpg
    Stitch (37).jpg
    323.4 KB · Olvasás: 376
  • Stitch (38).jpg
    Stitch (38).jpg
    254.9 KB · Olvasás: 330
Remélem még nem unjátok? (annyi mintája van RP-nek, hogy úgy látszik, nagyon sokáig fogok ülni ezen a bizonyos tornácon… ) :D :D :D


Renato Parolin (RP) - Natale
Abba ne hagyd!!! :) Én nem tudom, kit kellett ezért eltenni láb alól, de jól csinálod.
ui.: Na bumm, legfeljebb sokáig ülünk a tornácon! Majd átkiáltok a sövényen: csúszik-e a tű, szomszéd? Más, nagy baj nem történhet. Én néha azért pirgálom a babot. Öreganyám erdélyi paradicsomos fejtett bablevese, ihiiiiiii, az kihagyhatatlan. :)
 
Renato Parolin - Agrifoglio

Ezzel még nem találkoztam, de ha esetleg benéztem és még is fenn van, szóljatok és törlöm.
 

Csatolások

  • Agrifoglio.jpg
    Agrifoglio.jpg
    232.6 KB · Olvasás: 395
  • img003.jpg
    img003.jpg
    480.5 KB · Olvasás: 311
  • img004.jpg
    img004.jpg
    687.1 KB · Olvasás: 310
  • img005.jpg
    img005.jpg
    654 KB · Olvasás: 308
  • img006.jpg
    img006.jpg
    781.9 KB · Olvasás: 308
  • img007.jpg
    img007.jpg
    759.2 KB · Olvasás: 301
  • img008.jpg
    img008.jpg
    669.4 KB · Olvasás: 301
Így Karácsony előtt megkaptam egy húsvéti mintát… hát mit tegyek?
Feltöltöm!
Hát, ha valaki Húsvétig elkészül vele...

Ha már nyugdíjas leszek, és végre én is a parasztház tornácán üldögélni fogok ... :D:D:D:D:D
(mezítláb lehetek, de természetesen babot akkor nem fogok pucolgatni), hanem szürcsölgetve finom kávét (sietség nélkül) ki fogom varrni az összes Parolin mintát. Egytől-egyig az összesét!!

Szép estét! :)
K.

Kislányok!

Akárhogy forgatom, nekem nem akar összeállni, hiányosnak tűnik. :( Megnézné valaki? Hátha én vagyok a kuka. kiss
 
Csak emlékezetből mondom, hogy szerintem ez nem volt még. Aranyos, ugye?

LKE W27-07 Engel mit Paket és
LKE W28-07 Engel mit Zauberstern
 

Csatolások

  • LKE W27-07 Engel mit Paket.JPG
    LKE W27-07 Engel mit Paket.JPG
    683.6 KB · Olvasás: 348
  • LKE-W27-07-Engel mit Paket-2.JPG
    LKE-W27-07-Engel mit Paket-2.JPG
    852.1 KB · Olvasás: 376
  • W-2707-Engel mit Paket.jpg
    W-2707-Engel mit Paket.jpg
    23.5 KB · Olvasás: 352
  • LKE W28-07 Engel mit Zauberstern.jpg
    LKE W28-07 Engel mit Zauberstern.jpg
    71.7 KB · Olvasás: 351
  • LKE-W28-07-Engel mit Zauberstern-2.jpg
    LKE-W28-07-Engel mit Zauberstern-2.jpg
    442.7 KB · Olvasás: 343
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére