gladlythank you sooooo much!!![]()
Köszönöm szépen! Megkaptam!Paola Reina - ruhácskák - itt egy gyüjtemény, kérlek töltsd le és jelezd ha megtetted mert utána törölnöm kell sajnos.
Google Drive: Sign-in
Access Google Drive with a Google account (for personal use) or Google Workspace account (for business use).drive.google.com
igen, ha küldesz email-ben, engedélyeznem kell, csak úgy tudom megoldani.Szia, köszönöm, hogy feltetted, de én nem tudom letölteni, azt írja, kérjek hozzáférést.
emaik cimet csak priviben irj légyszivesigen, ha küldesz email-ben, engedélyeznem kell, csak úgy tudom megoldani
Sziasztok!Vannak német, angol, orosz és egyéb nyelven is listák hozzá, kötő-horgoló szótárakItt a drops oldalán például, igaz egy kattintással, de szinte minden kifejezést meg tudsz nézni. Én egyszerűen kinyomtatok egy listát és egy idő után megjegyzi az ember, addig meg előttem van és lesem. Ha fontos szöveg is van benne és egy olyan nyelv amit nem beszélsz, akkor fordító oldal, mint a google vagy a DeepL és elég bemásolnod a szöveget. Nem tökéletes, de ha a rövidítéseket már ismered és van róla listád, a szöveg nem okoz túl nagy csalódást és aránylag érthető. Időnként szerintem bonyolultabb egy magyar leírás, mint mondjuk egy angol vagy német (modern mintáknál).
https://translate.google.com/?hl=hu&sl=en&tl=hu&op=docs ---- kattints erre: böngészés a fájlok közöttSziasztok!
"elég bemásolni a szöveget" - pdf-ben vannak feltöltve, onnann nem tudom kimásolni.
Segítene valaki hogy kell?
Szia. Nekem a telefonon van google fordító, a kamerát szoktam választani. Ott mintha lefotóznád, ha nyelvfelismerés van beállítva, általában lefordítja a szöveget. Az is szokott segíteni. De a legtöbb pdf engedi a kijelölést, ctrl c - ctrl v-vel akár mondatonként be lehet másolni egy fordítóba a számítógépen.Sziasztok!
"elég bemásolni a szöveget" - pdf-ben vannak feltöltve, onnann nem tudom kimásolni.
Segítene valaki hogy kell?
Elméletileg az adobe (ha azt használod a pdf fájlok megnyitásához) enged másolni, csak szerkeszteni nem. Én tudom javasolni a LibreOffice ingyenes programot, azzal is lehet pdf fájlokat megnyitni, aztán másolni és szerkeszteni is. Ezekben a programokban egérrel (szerintem mobilon dupla kattintással, esetleg hosszan tartva a szövegre az ujjad, is kellene, hogy működjön) kijelölöd a szöveget, és ha adobe-t használsz, ezt színesben fogod látni. A többit már más is leírta, kijelölöd a szöveget és vagy az egér jobb gombjával kattintás és másolás és utána beillesztés, vagy gyorsbillentyűzettel (ctrl+c/ctrl+v).Sziasztok!
"elég bemásolni a szöveget" - pdf-ben vannak feltöltve, onnann nem tudom kimásolni.
Segítene valaki hogy kell?