Szia Lívia70!
Köszönöm szépen a dicséreteket!!! Jól esik mindig az ilyen.

Valóban kb. 15-20km-rel lakok csak Fehérvártól.
A gyöngyözésben meg én sem voltam zseni és még most se vagyok a legjobb.

Egyszerűen csak segítőkész emberektől tanulok itt is és nagyon jók a mintáik leírásai.

Üdv: Csilla