Sziasztok,
Ma találtam rá erre az oldalra. Egy számot szerettem volna letölteni, de nem sikerült, viszont regisztráltam, így talán idővel az is összejön. Ritkán fórumozok, de teszik az oldal. Szóval üdvözöllek Benneteket!
Kata
Tájékoztatunk, hogy oldalunk a jobb felhasználói élmény érdekében sütiket használ.
A CanadaHun.com további használatával ezt elfogadod. Az adatvédelmi (GDPR) törvény értelmében, valamit kötelező megjelenítenünk. Valószínű, hogy már 100+ másik ilyet elfogadtál...rajta hát.