Új vagyok, bemutatkozom.

Sziasztok! :)
Én is még csak most találtam erre a topikra. Már rég beregisztráltam ide, mert én úgy találtam erre az oldalra, hogy kerestem egy dalt, amit szerettem volna letöltenni, és a kereső a canadahun-t dobta ki. Meglepődtem. Nagyon jó kis oldal ez, mivel mindennel foglalkozik, mindenki megtalálja a hozzá közel álló témát. Minden elismerésem a szerkesztőknek!
;)
Régebben is nagyon foglalkoztatott a letelepedés, de mostanra már oda jutottunk, hogy Angliát vettük célpontba, de amint eltudjuk intézni Kanada az igazi végcél.
 
Sziasztok! Évi vagyok Pécs & Pesti lakos. Tudjátok a szokásos: Pécsen a szülők, Pesten a munka... Hogy miért pont egyvedereper? Mert imádom az epret, :) másrészt ez a felhasználóinév még tuti nem foglalt! :) Egy ismerősőm ajánlotta ezt az oldalt, aminek nagyon örülök, mert rengeteg érdekes témát találtam magamnak! (ezoterika, könyvek stb...) Gratula az oldalhoz!!! :) Pusz
 
Sok szeretettel köszöntjük az újonnan belépőket!

Ezek szerint már mindenki nézelődik. Találjátok meg azokat a témákat, ahol ki tudjátok fejteni véleményeteket, és osszátok meg velünk is.

Érezzétek jól magatokat közöttünk.
 
Helló Barbi ( gondolom ez a neved is)

Neked is szépen köszönöm, hogy üdvözöltél minden jót és igérem alaposan körülnézek, épitőek lehetnek a jó gondolatok! köszike CSaó Minden jót Neked
 
Sziasztok,

Ma találtam rá erre az oldalra. Egy számot szerettem volna letölteni, de nem sikerült, viszont regisztráltam, így talán idővel az is összejön. Ritkán fórumozok, de teszik az oldal. Szóval üdvözöllek Benneteket!
Kata
 
Üdvözlök Mindenkit!
Elvált 3 gyerekes, 1 unokás "öregasszony" vagyok:) Kicsit amatőr a netezés terén és lassan is írok, de remélem idővel belejövök majd.
Szeretnék barátokra lelni közöttetek!
További szép napot!
 
Mária Boros

Szióka! Én is múlthéten léptem be. Nagyon tetszik és neked is tetszeni fog:). A nettezés nekem sem erősségem, de szorgalmasssan gyakorolok. Nekem két lányom van és négy unokám. Ők aztán értenek a számítógéphez. üdv. mamócakiss
 
SZIASZTOK....(mosoly ikon...nem tallálom móst..sebaj,képzeljétek oda,mert nektek küldöm ! )

Végre eljutottam erre a forumra is...és hogyan egy kedves személy hivótt meg és háttt hogy miért ? vagyok itt...azért mert imádok társalogni, szeretek új és kedves embereket megismerni, véleményt válltani, ötletet cserélni, megoldásokat tallálni az életben vágó kérdésekre vagy ami engem foglalkoztat.....választ kapni,szeretem ha rám mosolyognak ....meghallgatnak,.......hmmm..még mit ?Májd meglássuk....új vagyok....de vagyok....az a lényeg. :) puszzzz
 
Igen...hát ahogy láttom a hozzászolásokból sók értelmes intelligens ember van itt és ez jóóóó, jók az avatárok...az enyém eltünt de előkeressem.....

Végül is ugy vagyok hogy sokszor visszariaszt az új ammedig neki kezdek valaminek de végül sikerül és még kiderül hogy nagyón is jóóóóó....!

sziasztok petra !
 
Kedves új tagok!
Érezzétek jól magatokat a CH-n, a magam és más régebbi tagok részéről is sok szeretettel üdvözöllek benneteket.
 
Szia Mindenki.
Én 22 éves vagyok, tanulok, szeretek rajzolni és kézilabdázom.
Hirtelen ennyi ami eszembe jut :)
 
Hello Mindenki!
23 éves egyetemista vagyok, imádom a focit:) És nagyon tetszik ez az oldal, remélem minél hamarabb állandó taggá válok
Norbi
 
Kockásfülű nyúl

Hello Berni vagyok!Igazából csak sürgüsen szeretnék megszerezni egy kockásfülű nyúl idézetet és itt van csak 20 üzenetet kell küldenem h le tudjam szedni, szóval bocsássatok meg most ezt az üzenetet fogom 20szor elküldeni bár még így sem fogom tudni sajna egyből leszedni.
Nah szép napot minden kedves tagnak!
ciao
 
Hello Berni vagyok!Igazából csak sürgüsen szeretnék megszerezni egy kockásfülű nyúl idézetet és itt van csak 20 üzenetet kell küldenem h le tudjam szedni, szóval bocsássatok meg most ezt az üzenetet fogom 20szor elküldeni bár még így sem fogom tudni sajna egyből leszedni.
Nah szép napot minden kedves tagnak!
ciao
 
Hello Berni vagyok!Igazából csak sürgüsen szeretnék megszerezni egy kockásfülű nyúl idézetet és itt van csak 20 üzenetet kell küldenem h le tudjam szedni, szóval bocsássatok meg most ezt az üzenetet fogom 20szor elküldeni bár még így sem fogom tudni sajna egyből leszedni.
Nah szép napot minden kedves tagnak!
ciao

igen, még 2 nap is kell hozzá. De azért jobban teszed, ha azt az egyforma huszat nem mind ide nyomod:(
 
Hello Berni vagyok!Igazából csak sürgüsen szeretnék megszerezni egy kockásfülű nyúl idézetet és itt van csak 20 üzenetet kell küldenem h le tudjam szedni, szóval bocsássatok meg most ezt az üzenetet fogom 20szor elküldeni bár még így sem fogom tudni sajna egyből leszedni.
Nah szép napot minden kedves tagnak!
ciao
 
Oldal tetejére