Kedves Hahalman,
Azt írod, hogy:
Talán nem fogalmaztam eléggé világosan. Tehát nem tervezzük azt, hogy a minimálisan előírt pénzösszeg nélkül próbálnánk kimenni Kanadába. Sőt, inkább többel, mint a minimum. A kérdésem arra irányult, hogy az elkerülhető-e, hogy már a kérelem beadásakor...