Nekünk 2010. 07. 03 volt az esküvőnk, a polgári szertartás a vártál jobban sikerült, mert délelőtti kis esküvőnk volt, sem előttünk sem utánunk nem volt esküvő :) ; aztán családi ebéd, délután 16körül végeztünk másnap nászút; a rokonok cseppet sem bánták, hogy nem kell végig mulatniuk az...