Mi volt a mai menü?

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Tavaszi zöldségleves (bár nyár van)
Fasírozott/rántott hús krumplival és paradicsomsalátával.
 
én még csak most regisztráltam :)
nálunk a mai menü zöldborsó leves volt, utána rakott krumpli
és végül görögdinnye....nagyon finom volt!
 
HÚh, én ma Báthory gulyást ettem, utána tökmagos pogit, aztán karamellás pudingot.
Házilag készültek, és jól kiteltem tőlük. ;)
Holnap paradicsomos káposzta lesz.
 
Paradicsomleves, dubarry-szelet (csirkés és spenótos alap) és creme catalana.
Ezt az édességet most készítettem el először, bár többször is ettem. Nem akarok dicsekedni, de isteni finom volt. 4 adagot csináltam, de nem bírtam ki és megkóstoltam, hogy adhatom-e a páromnak.
ISTENI VOLT!!!!!!!!
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére