ÜNNEPEINK - Szülinap - Névnap - Gyermeknap

Na, megvolt az első szülinapi zsúr. Sajnos csak ketten jöttek, és még a gyerek legjobb barátja sem jöhetett el - hozzáteszem, hogy ezt előre borítékolhattam volna. Viszont mivel csak hárman voltak, így az előre, több gyerkőcnek kitalált játékok nem voltak kivitelezhetőek. Sebaj asztali fociztunk, és kártyáztunk velük. Abba se akarták hagyni. :)
 
Sziasztok!
Nálunk még csak ezután lesz farsang és vicces szendvicseket szeretnék csinálni. Mintáim már vannak, de kéne valami ötlet, hogy mivel lehetne az olajbogyót helyettesíteni a szemeknél, főleg a feketét. Még csak ovisok vagyunk, nem hiszem, hogy bármelyik gyerek evett volna már olajbogyót, az enyém még nem evett.
Köszi
 
Oldal tetejére