Ne haragudj, de az ést milyen szó? Sejtem, hogy mire gondolsz. Pl.: A mondatból kimaradt az és szó. Rövidebb alakban Írhatom, hogy kihagyta az és-t. Mindenképpen kötőjellel kell írni. De ez így nem önálló szó.
Tájékoztatunk, hogy oldalunk a jobb felhasználói élmény érdekében sütiket használ.
A CanadaHun.com további használatával ezt elfogadod. Az adatvédelmi (GDPR) törvény értelmében, valamit kötelező megjelenítenünk. Valószínű, hogy már 100+ másik ilyet elfogadtál...rajta hát.