Ha kell egy jó barát

]
Ha nincs kivel megosztanod örömöd vagy bánatod, ha eleged van mindenből, ha unatkozol, ha a felhők felett jársz, ha a poklok poklát járod, ha magányos vagy, ha rátaláltál életed nagy szerelmére, ha tanácsra vágysz, ha tanácsot adnál, itt megteheted.
Bökd ki hát, mi piszkálja a csőröd! :)
Nekem a szerelmem a társam, jó barátom. Szerencsém van.
 
Ha nincs kivel megosztanod örömöd vagy bánatod, ha eleged van mindenből, ha unatkozol, ha a felhők felett jársz, ha a poklok poklát járod, ha magányos vagy, ha rátaláltál életed nagy szerelmére, ha tanácsra vágysz, ha tanácsot adnál, itt megteheted.
Bökd ki hát, mi piszkálja a csőröd! :)
Nincs kivel, bár szívesen megosztanék egyet s mást magamról, de kinek?
 
Ok. Hil laksz? Håny ėves vagy? Mit csinålsz?
Azért ezeket nem kötöm mindenki orrára, így, nyilvánosan, már bocs, inkább privátban (lehet, le kellett volna írnom, ha rámész a hozzászóló nevére, felugrik 1 ablak, ott találsz lehetőséget privát üzenet írásra is, nem tudom, ezt ismerted-e, vkinek írtál már így esetleg...)
 
Utoljára módosítva:
Azért ezeket nem kötöm mindenki orrára, így, nyilvánosan, már bocs, inkább privátban (lehet, le kellett volna írnom, ha rámész a hozzászóló nevére, felugrik 1 ablak, ott találsz lehetőséget privát üzenet írásra is, nem tudom, ezt ismerted-e, vkinek írtál már így esetleg...)
Aha, próbálkozom kegyetlenül, de nem megy el az üzenet. Segítenél, mit kellene még tennem? Azt mondja, problémába ütközött, mert... a címmel van gondja. Esetleg megkönnyíthetnéd a dolgom, ha Te írnál nekem. Köszönöm szépen.
 
Aha, próbálkozom kegyetlenül, de nem megy el az üzenet. Segítenél, mit kellene még tennem? Azt mondja, problémába ütközött, mert... a címmel van gondja. Esetleg megkönnyíthetnéd a dolgom, ha Te írnál nekem. Köszönöm szépen.
Írtam privátot Neked
 
Én az idős korosztályhoz tartozom, s nekem sikerült ekkor is baráto(ka)t, nem ismerősöket találni. Nem szabad elzárkózni!
 
Tudjátok, ez elég sokrétű: még az internetmentes időben, újságban is lehetett levelezőtársra találni. Igen, tudom, ez félreérthető is akár, de tényleg, volt, akivel egész hosszú évekig tartó barátsággá fejlődött, ő járt nálunk, én is náluk, más városban éltek, azóta házasodott...még szülei és testvérei is kedveltek.
Az is igaz, nagyon fiatalok voltunk; továbbá, h nem volt ebben semmilyen elvárás v érdek.
Ez lehetne manapság is a mottó: érdek és elvárások nélkül úgy ismerkedni, h akik hajlandóak bizalmas dolgaikat is megosztani, azokat bizalmasan is kezelni, és meghagyni a mozgásteret, a szabadságát, annak, aki ismerkedésre, barátkozásra adja fejét önként.
 
Sziasztok, engem is érdekelne egy beszélgetőtárs - először leginkább levelezésre gondolok - jól jönne egy "jó barát" nekem is. Ha érdekel téged az ilyesmi, akkor privátban írhatsz nekem.
 
Dolgozom....vannak dolgok amiket nehezen tudok megoldani a magánèletben....van egy "barátnőm"...am jól elvagyunk....de csikicsukit játszik...elmondja mit szeret,húzza az agyam....aztán mikor közeledek a barátságra hivatkozva kihátrál....nem tudom ez most női praktika,vagy egyszerűen húzza az agyam?
 
Oldal tetejére