Tisztelt Canada Hun fórumtagok, illetve akik olvassák.
53 éves vagyok Alex a keresztnevem, A feleségem Viktória 46 éves, a kislányunk Hanga Sára 6 éves.
Egy hónappal ezelőtt a kis család összeült és elkezdtünk álmodni. Az álmunk 1. Elutazni Canadába, 2. Találni egy jól élhető kisvárost, 3.Házat venni, 4.élni Canadában.
Mivel nem vagyok képben milyen feltételek kellenek ahhoz, hogy mind a 4 "igényünk" megvalósulhasson tisztelettel fordulok hozzátok.
Mit, hogyan kell tenni, hogy ez az elképzelés meg tudjon valósulni?
Minden infó segítséget örömmel fogadok.
Köszönettel: Alex
53 éves vagyok Alex a keresztnevem, A feleségem Viktória 46 éves, a kislányunk Hanga Sára 6 éves.
Egy hónappal ezelőtt a kis család összeült és elkezdtünk álmodni. Az álmunk 1. Elutazni Canadába, 2. Találni egy jól élhető kisvárost, 3.Házat venni, 4.élni Canadában.
Mivel nem vagyok képben milyen feltételek kellenek ahhoz, hogy mind a 4 "igényünk" megvalósulhasson tisztelettel fordulok hozzátok.
Mit, hogyan kell tenni, hogy ez az elképzelés meg tudjon valósulni?
Minden infó segítséget örömmel fogadok.
Köszönettel: Alex