Információra van szükségem

Famor72

Új tag
Tisztelt Canada Hun fórumtagok, illetve akik olvassák.

53 éves vagyok Alex a keresztnevem, A feleségem Viktória 46 éves, a kislányunk Hanga Sára 6 éves.
Egy hónappal ezelőtt a kis család összeült és elkezdtünk álmodni. Az álmunk 1. Elutazni Canadába, 2. Találni egy jól élhető kisvárost, 3.Házat venni, 4.élni Canadában.
Mivel nem vagyok képben milyen feltételek kellenek ahhoz, hogy mind a 4 "igényünk" megvalósulhasson tisztelettel fordulok hozzátok.
Mit, hogyan kell tenni, hogy ez az elképzelés meg tudjon valósulni?
Minden infó segítséget örömmel fogadok.

Köszönettel: Alex
 
Tisztelt Canada Hun fórumtagok, illetve akik olvassák.

53 éves vagyok Alex a keresztnevem, A feleségem Viktória 46 éves, a kislányunk Hanga Sára 6 éves.
Egy hónappal ezelőtt a kis család összeült és elkezdtünk álmodni. Az álmunk 1. Elutazni Canadába, 2. Találni egy jól élhető kisvárost, 3.Házat venni, 4.élni Canadában.
Mivel nem vagyok képben milyen feltételek kellenek ahhoz, hogy mind a 4 "igényünk" megvalósulhasson tisztelettel fordulok hozzátok.
Mit, hogyan kell tenni, hogy ez az elképzelés meg tudjon valósulni?
Minden infó segítséget örömmel fogadok.

Köszönettel: Alex
1) KELL JOGI STATUS !!/anelkul nem megy es az nem egy ecccceruu mutatvany /
2) a haz az alomcategoria meg a canadainak IS !! ott kezdodik hogy sacc/kb 1millio dollarban
aztan ezugy legyen a cihaban merthogy hitelt neked senki sem ad
MERT - nincs credit historid igy a credit scor - od ami elengedhetetlen
es ugy 800-as tartomany legyen amit a bankok szeretnek a tied ugy 100 alatti
+++ jol fizeto stabil allas evi 100ezer $ feletti /joval feletti / keresettel
3) milyen a nyelvtudas ?? es a kepzettseg ??
es az mennyire elfogadott canadaban?? -- csak ugy informacio
Canada NEM FOGAD EL MAGYAR DIPLOMAKAT !!
itt az orvos-nover- tanar - mernok mindd honositja a diplomajat
/magyarul ujra beul az egyetemre /
/a ketkezi szakmunka nagyresze licence koteles anelkul nincs engedely es nem vegezheto /
4) az eletkorotok meghaladja a kedvezo erteket ami 45 alatt e folott pontlevonas
5) ez csak ugy diohejban valos hiteles informaciot a
oldalon
 
Talan azt kene irni hogy lehet bejonni Canadaba.
kovetseg biztos infoval ellat.
minden leforditva kell./iskolak stb/
Pontrendszer alapjan magad is kizamolhatod ezeket.Kell penz de nem 1 millio. 2-3 havi rent,minimlis auto ami a lgolcsobb hasznalt 2-3ezer. + butor kajara stb jogsi
munka ajanlast aki munkat ajanl.
legalisan erdemes eliditani a kivandorlast.
 
Talan azt kene irni hogy lehet bejonni Canadaba.
minden HITELES INFORMACIO OTT VAN !!!
keresse ki maganak senki nem vegzi el a hazifeladatat
es akkor UJRA !!!

kovetsegtol ugyanezt fogja kapni
pontrendszerre sok eselye NINCS 45 folotti /max. ha 6 master diplomas atomkutato/
/ha lenne is annyi pontja a kora lehuzza minuszba /
rent csak es kizarolag igazolt 6 havi fix kereset utan
amihez kell neki minimum 6000 $/ho fizetes mert a rent kezdodik 2500$/ho
es itt is kell garantor-creditcheck - history -ami NINCS neki
a kivandorlashoz KELL JOGI STATUS >>> nodehat ezzel IS kezdtem

egyebirant PEDIG
regisztralt es bepotyogi a segitseget
HOLOTT kicsit korulnezett volna a siton akkor latta voooona
hogy tobb mint 20 eve van BEVANDORLASI toppic
ahol tobbtizezer okos kerdes es megokosabb valasz irodott le

TEHAT KERDEZO
kezdd OTT >>> olvass es utana kerdezz !!!
 
Utoljára módosítva:
Oldal tetejére