Kedves kriszrudi!
Ez tavalyi, de idén is ezt íratják nálunk az iskolában... ha kell, felrakom a többit is. Bár az1.B valamiért nincs meg a gépemen, de a többi már év végéig. Mi a tavalyi OFI dolgozatokból élünk...![]()
Fel tudnád tenni a kísérleti 3. osztályos többi felmérőt is.? Köszönöm