Nagyon, nagyon köszönömGinansilyo Ni Marya: Michael
Igazán hálás vagyok <3
Szia! Igaz, hogy nem usánkás,meg orosz (de remekül el lehet rajta igazodni)Sziasztok!
Ennek a cuki hóembernek a mintáját keresem. Különösen az usánkás verzió (a kép szélein) érdekelne. Köszönöm!!!
Ez nekem is nagyon tetszik, ezért emlékszem, hogy már fent van. Csak az a fránya idő...
Borzasztóan hálás vagyok!Ez nekem is nagyon tetszik, ezért emlékszem, hogy már fent van. Csak az a fránya idő...Itt találod: https://canadahun.com/temak/kötés-horgolás-2019-szeptember-29-től.60210/post-5552687
Nem akarlak elkeseríteni, de ez szerintem csak a "bemutató" pdf, amit a hírlevélre feliratkozók megkaptak. Úgymond ízelítő a mintából.Borzasztóan hálás vagyok!
Pedig azt hittem, itt már az össze oldalt végignéztem...
Köszönöm!
ESTE ES EL PATRÓN COMPLETO