Régebben is volt ilyen én meg azt hittem hogy most is csak pár napig tart! Sajnálom hogy így vanMost találtam rá, hogy a pindiy 2021. február 14-től megszűntette a napi belépési +50 bónuszpontot. Hogyan lehet akkor pontokat szerezni? Van még aki használja?
Én is szeretnék infót ha lehetÍrtam neked privátban.![]()
Én is megkérdezhetném, hogy működik?Írtam neked privátban.![]()
Kérhetnék én is róla valami információt.Írtam neked privátban.![]()
I tried that once, before knowing about the 50 point log in, and got kicked off for 30 days, repetitive posts, is what they said. Would love to know if there is an easier wayIt used to be like that and I thought it only lasts for a few days now! I'm sorry soI saw that there are tasks in my profile, I need to make a YouTube video if I understand! Give a comment 5 points! If someone finds out what to do and that then I would be interested too!
same , please , of you wouldI could ask for some information about it too.
Írtam neked privátban.![]()
En is légyszi kérek infot. KösziÉn is szeretnék infót ha lehet
Én is szeretnék infót ha leÍrtam neked privátban.![]()
Sajnos még nem kaptam infótEn is légyszi kérek infot. Köszi
Nem tudok neked üzenetet küldeni,.
Van valami mas modja is a pontok szerzesere,mint a hozzaszolasokert jaro 5 pont?Sajnos nincs egyszerűbb, a belépési pontok jobbak voltak.