Csodálatos! sajnos ezt a mintát, nem vettem észre, sajnos nem tudtam követni az oldalakat, nem vettem észre. Ezzel a babával a napokban találkoztam a pinteren, és nagyon megtetszett, ezért kerestem. Nagyon szépen köszönöm.Szia. Mi a kérdés? Szeretnéd a baba mintáját? Mert az fent van a fórumon itt: #5,709 Én kerestem annak idején és meg is horgoltam.
