Kötés, horgolás 2022. jan. 10-től-2024 januar 04-g

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Mindegyik feltöltésem előtt megnézem a keresővel, nekem nem adta ki.
Ne haragudj, nem akarlak bántani, de nagyon sok minta, amit feltöltesz, már fent van - de ez ne vegye el a kedved, mindenkivel előfordul és elő is fordult, cserébe sok meg újdonság és azért rengeteg köszönöm! :)
 
Utoljára módosítva a moderátor által:
Gülizar Ekiz Atlas the stork, Luna the lamb, Nova the rabbit, Venus the deer, nyuszi, szarvas, bárány, gólya-angol
Ne haragudj, csak példák lesznek.
 
Akkor majd törölve lesz, a kérdésem az volt, hogy nekem miért nem adta ki a kereső?
Bocs, én is csak beírom és ne haragudj, de az "akkor majd törölve lesz" nem egy túl szép válasz.
Amiket beraktam, azok csak amikben hirtelen biztos voltam - ennél jóval több van.
Nem az a gond, hogy többször van fent, hanem az, hogy foglalja a helyet - itt ez nem mindegy.
A kérdésedre pedig az a válasz, hogy nem vagy alapos.
 
Miért az nem jó, ha kitörlöm? Alapos vagyok, nem adja ki továbbra se a kereső. Nem fogok feltölteni .
Igazad van tényleg, a legegyszerűbb az, ha megsértődsz.
Én is duplikáltam mintát, szerintem mindenki - de nem ennyit és ha szóltak, akkor korrigáltam.
Ha kitörlöd őket saját magad, mármint ami már fel van töltve, akkor a fórum kormányosainak az életét könnyíted meg.
A kereső pedig kiadja - gondolom nekem nem más a keresőm, max másképp használom.
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére