Wow, this is cool too! Unfortunately, I don't have it. I looked for it on Pindyn, but it's not there either.Thank you so muchhhhh!!! I wonder if you also have The Cozy Set by Confetti too? Csatolás megtekintése 2087291
Wow, this is cool too! Unfortunately, I don't have it. I looked for it on Pindyn, but it's not there either.Thank you so muchhhhh!!! I wonder if you also have The Cozy Set by Confetti too? Csatolás megtekintése 2087291
Nekem nincs meg ez a minta, de Greenfrog nagyon hasonló ülő cicájára nem nehéz egy mikulássipkát horgolni, ha mégsem lenne meg lilacrochet mintája. Szerintem.Nem szoktam kérni de most segítséget kérnék.Ezt a mintát keresem egy kolléganőmnek szeretném elkészíteni. lilacrochet a tervező elvileg.Köszönöm a segítséget.
canadahun.com
Köszi, jó ötlet.Nekem nincs meg ez a minta, de Greenfrog nagyon hasonló ülő cicájára nem nehéz egy mikulássipkát horgolni, ha mégsem lenne meg lilacrochet mintája. Szerintem.
![]()
Kötés, horgolás 2024. január 05-től
Sziasztok! Megvan valakinek ez a minta? :) Köszönöm előre is ha felteszi :)canadahun.com
Szeretnék egy kis segítséget kérni ezekhez a mintákhoz. Facen találták és kérték tőlem. Baby Smiles & Giggles - én ennyit találtam. Köszönöm, ha tudtok segíteni.Ezt biztosan nem írtak el ez egy etsy minta egy magyar tervezőtől, csak sajnos nem lehet csak angolul megvenni amit meg is tettem. De még egyszer köszönöm,mert nélküled nem ment volna.Úgyes vagy, meg is oldottad, ahogy agyaltál rajta, de van, hogy elírják a mintát, tovább is ellenőrizd le
canadahun.com
Egy ilyen cuki kis Böbe Babát találtam. Remélem hasznát tudod venni.Sziasztok! Böbe baba mintát keresek. Tud valaki segíteni?Előre is köszönöm!
Jó alkotást Mindenkinek!