Szia!Sziasztok! Nincs meg esetleg valakinek JustAMom_crocheting mintája?
Nagyon szépen köszönömSzia!
Nem pont a képen lévő, de úgy nézem ennek a Demogorgonnak csak a lába más:
Nekem van egy nyulas, de úgy látom ennek rövidebb a füle ...Sziasztok! Ez az inna chi minta megvan valakinek?