Szia,holnap biztosan tobben reagalnak a keresedre,mar keso van.Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy én csak most tanulom a keresztszemes hímzést. Milyen egyszerű mintát ajánlotok nekem?
Hirtelen ezt talaltam a gepemen
Barany
Szia,holnap biztosan tobben reagalnak a keresedre,mar keso van.Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy én csak most tanulom a keresztszemes hímzést. Milyen egyszerű mintát ajánlotok nekem?
Köszönöm szépen a választ.![]()
Én anno monokrom mintával kezdtem. Nem kell a színeket váltogatni. Itt az oldalon is találsz sok ilyen mintát.Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy én csak most tanulom a keresztszemes hímzést. Milyen egyszerű mintát ajánlotok nekem?
Valami egyszerű, kisebb monokróm, vagy pár színből álló minta lehetne jó. Amivel egyszerűen a technikát is megtanulod, és azt is felméred, van-e egyáltalán kedved hozzá. Akkor meg jobb, ha nem rögtön egy Anchor várkastéllyal kezded 120 színre.Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy én csak most tanulom a keresztszemes hímzést. Milyen egyszerű mintát ajánlotok nekem?
I hope it is the good one.Jó estét, szükségem van a segítségedreSzínes jelmagyarázatot keresek ehhez a hímzéshez. tudsz segíteni kérem? köszönöm
Szia. Véletlenül megtaláltam, és feltöltöttem a mintagyűjtbe, mert Enginger minta, mást is érdekelhet. Telefonon a hozzászólás számát nem.látom, a 192.oldalon van.Sziasztok, Boldog Új Évet
Valakinél nem lapul véletlenül egy varrógép xszemes minta, vagy esetleg ennek a mintája ? KöszönömCsatolás megtekintése 1712548
Nem egészen ilyen, de talán használható:Sziasztok!
A csatolt képen látható mintákat keresgélek. Sajnos nem sok sikerrel. Hasonló bármilyen mintát szívesen fogadnék, ha van valakinek.
Köszönöm szépen előre is a segítséget.
Köszönöm szépen!Nem egészen ilyen, de talán használható:
Ezek nem azok, már régebben is kerestem, nem találtam. De az oldalukat hátha fel tudod használni valami hasonlóhoz.Köszönöm szépen!