M ly k sz r g n d l t m? - (Melyik szóra gondoltam?

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
szerencsemalac Kollégám és a felesége járt nálam a fiúkkal, aki annyi idős, mint a lánykám! Társasozás, tűzijáték stb. Jól telt! Háromkor feküdtünk le! És te?
 
Kiváló megfejtés, gratulálok! Szintén BUÉK! :) Mi itthon magunkban elvoltunk. 30-án előszilvesztert tartottunk családilag (10-en), akkor volt társasozás, és mára is kaptunk meghívást egy koccintásra + egy kis játékra.
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére