Köszönet!
KEDVES,ENIKŐ!Hálásan KÖSZÖNÖM a gratulációdat,igazán aranyos vagy,hogy még ilyenekre is figyelsz!KÖSZÖNÖM a köszöntést és a szép képeslapot is.Tovvábbra is,szeretnék a barátod,játtszótársad lenni.További szép estét kívánok!Üdvözlettel:Bellus
kiss:11::11:kiss:00::00: