Igen, értjük Flamingó és ne aggódj, megfelelünk az elvárásoknak! Ne aggódj, a +18 a többségnél megvan, sőt, már a duplája is lassan.
Az ifjanti szárnyalás is kipipálva és azt pedig inkább fejtsd ki bővebben, mit értesz a "különféle kihívásokra" gondolaton!
Ez nagyon sok mindent takarhat!
Vagy rábízod a fantáziánkra? 
Rossz aki rosszra gondol, úgyhogy rábízom és remélem a rosszalkodás irányába fordul a gondolatmenet
xxxxxxx
Júúúúúúúj, és még jutalomüzit is kaptam... wow kiss kiss, köszönöm... bár ahogy a tartalmát nézem... 
Lásd az előbbi mondatomat.
Flamingó:
Hát (tudom háttal nem kezdünk modatot, de mégis) talán nekem is a selyembilincs.
Otthon szorgalmasan gyakorolgattok azzal a selyembilinccsel?
Egyébként találtam pirosat... valahova betettem a képét! Na, az már vadítóbb főleg fekete csipkés dolgokkal... a két szín együtt verhetetlen párosítás!!! 
Hm vörös és fekete - ez már Stendhalnak is bejött.
(Ezt most azért is írtam, hogy a 18+ ne csak a malacirányban érvényesüljön

)
Flamingó:
Fel sem tételeztem, de mivel nyíltan kokettálunk és más is olvassa sorainkat...
... ezért... én olvassak a sorok között az alig 70-es IQ-mal?
Nem kívánsz te túl sokat tőlem????

Van az 2*70 is ahogy a soraid elnézem. úgyhogy nem hinném, hogy megerőletető
Flamingó:
Nem - csupán a disznóságokra.

Hahaha... tehát mindenre válaszoljak, amit írsz, mert kb minden mondatod fele erről szól. Klassz! Köszike!
El vagyok keseredve. Csak a fele?
Flamingó:
Hol itt a kérdés?
Ja és tudod: A veréb is madár.
A kérdésem már pár hsz-sal elébb feltettem néked, de válasz nem jött, csak eltereléses hadművelet.
De nem gond.
Bevallom férfiasan már nem emléxem az igazi kérdésre.
Visszaolvasni 10-15 témában naponta 1-10 oldalt pedig annyira elveszi az időmet, hogy kénytelen vagyok az egyre romló memóriámra hagyatkozni. Szóval, ha valami komoly kérdés volt repeat please vagy повторите пожалуйсто !
(Az első a 20 alatti kor esetén a második a 20 feletti, mert 89 előtt oroszul tanultunk, utána meg... és a Ch végül is egy kultúrfórum nemde?
Azt meg hogy elmúltál 30 nemvagyok köteles elhinni, még ha látnálak se, mert nekem van egy alapelvem: Nálam a hölgyek épphogy elmúltak 18, és semmiképp sem idősebbek nálam, még ha az I.v.h előtt születtek volna is.)
Igen, ez felettébb igaz mondás, de nekem akkor is speciális, senki más által nem ismert külön bejáratú becenevem van, amit csakis a párom használhat!
És nem hasonlít sem verébre, sem semmilyen madárra sem! 
Természetesen ez a Ti saját külön-bejáratú senki másra sem tartozó ügyetek. Én sem szeretném, ha a nejemet bárki más "édes kis húsos palacsintám"-nak szólítaná rajtam kívül.
(Újabb titok igaz nem rólam: a nejem 145 kilo egy mázsa híján.)
Flamingó:
Ezt talán kihagynám. Nem igazán vág a profilomba a szakállasokkal való enyelgés.
Akkor most ezzel azt akarod mondani, hogy megtagadod tőlem ezt a picuri kérést is?!
Most nagyon szomorú vagyok! Pedig tudod, hogy itt mennyi csaj hálás Goyo-nak?! Te pedig még egy puszit sem adsz át neki... nem szúr az a szakáll annyira!

Hímnemű egyed akit puszilgatok kizárólag az unokám - aki tegnap volt pont egy éves - de ő is csak addig részesül ebben, amíg el nem kezd szőrösödni a hónalja.
Egyébként pedig rossz az, aki rosszra gondol! Én pl nem arra kértelek, hogy enyelegj egyet Goyoval, hanem dobj neki egy puszit! Azért ez óriási különbség! 
Ok ha mindenáron akarsz neki küldeni itt megteheted
. Én kb egy éve találkoztam vele utoljára, bár lehet hogy egy hónapon belül megint fogok, mert kinéz egy új Canadahun találkozó szervezése, de erről úgyis fogtok értesülni.
Flamingó:
Nekem nem hiányzik az olyan értelemben vett barátnő, de a púp még inkább nem kell sem fejre, sem hátra.
Nagyon helyes! Egyik sem egészséges!
Sőt... a fejre mért púp kifejezetten fájdalmas tud lenni!
Akkor milyen értelemeben vett barátnő hiányod van? Mert ha olyan értelemben nem hiányzik, akkor ebből azt olvasom ki, hogy másmilyen értelemben igen... avagy szövegértési problem lépett fel az IQ-m rövidsége miatt?
Nyugi. Semmilyen értelemben vett barátnő nem hiányzik és ezt most nem azért írom, mert feltűnt a nejem az ajtóban.
De elviccelődni szinte bármikor és szinte bárkivel.
Flamingó:
A sok hang egyike így szólt: moderálj!
Mire a másik: ne csak moderálj, jogod van szórakozni is.
A harmadik: Kellemest a hasznossal...és így tovább. 27-ig számoltam őket, aztán feladtam, pedig még voltak páran, de a lényeg, hogy mindegyikükkel összhangban vagyok.
Isten az égben, most nagyon szépen megköszönöm neked, hogy olyan modit küldtél, aki kissé személyiségzavarban szenved és azért is külön hálát rebegek, hogy nem hallgatott az első hangra a fejében, hanem a ki tudja hanyadikra, aki arra kérte, hogy könyörüljön rajtunk, ezen a szegény, ártatlan, kedves, aranyos csaj bandán, akik oly jól megférnek itt ebben a klassz topicban.
Amen! kiss
Ja, és kérlek Istenem, többé már ne hasítsd szét Flamingó moderátorunk elméjét, ez a 27 épp elég lesz... nehogy a végén egymással vesszenek majd össze... már így is saját magát moderálja olykor szegény feje!

Ezt az imát még nem ismered de teccik
és ismét nyugi, olyan ritkán veszek össze magammal, hogy nem is emléxem rá mikor volt ilyen utoljára.
Flamingó:
Egy szó mint 100. Látom Te is azt vallod: a tettek beszélnek.
Miért? Ki nem?????

Helyes:butt::cici:
Flamingó:
Mi az hogy, minden húsvétkor és karácsonykor
Természetesen szoktam zuhanyozni, de bevallom néha elfog a pazarlás vágya és akkor bizony befekszem egy kád vízbe is.
Most megnyugodtam. Túlteszel RP-n!!! Kétszer egy évben... gratula!

A zuhanyzás kipipálva. És a hajmosás? Az is évente kétszer és kész?
(Te mondtad, hogy kérdezhetünk!!!)
Hetente kétszer. Régebben kipróbáltam egy minde napra sampont, de nem jött be,
Flamingó:
Ha jól tévedek azt novembernél előbb nem tudom megtenni, de akkor feltétlenül.
Valóban képes leszel megnézni novemberben??? Akkor te mazohista vagy!!!
Vagy csakis értünk teszed?
Vagy hogy végre megtudd, ki is a könyvbeli alfa hím? 
Ez most már erkölcsi kötelességem. Amúgy meg film nélkül is tudom, hogy ki az
αhím
Flamingó:
Ennek az igazi fokmérője, hogy mennyi időt tudtok együtt eltölteni veszekedés nélkül.(A "most te csinálj kávét" nem számít, de a "miért nem hajtodad le az ülőkét", vagy a "miért nem tetted vissza a kupakot a fogkrémre" már igen)
Hm... ez egy nagyon fogós kérdés, ráadásul a magánéletemben turkálódunk, de legyen.
Nem turkálódunk legfeljebb annyira mint Ti az enyémben és természetesen ami átlépi az intimitás azon határát ami számodra nem megengedhető - nyugodtan negligáld.
Mint minden házasságban, természetesen nálunk is vannak viták, DE veszekedés nincs!!! Mert úgy gondolom, hogy mindent meg lehet beszélni értelmes emberek módjára még akkor is, ha különböznek a vélemények!
Tudom, ez bizti ódivatúan hangzik, de így van.
Nem egyáltalán nem.
Mi sem veszekedtünk a nejemmel soha, csak vitáztunk. Igaz volt egy rövid 5 éves periódus az életünkben, amikor műanyag pohárból és tányérból ittunk és ettünk, mert az összes porcelán eltört, de a falon keletkezett lyukakat is sikerült azóta begipszelni..
A kávé készítéssel nincs gond, mert én nem ihatok kávét pár éve, párom igen, ő magának készíti.
A "miért nem hajtod le az ülőkét" sosem hangzott még el közöttünk, mert a párom nagyon ari és mindig lehajtotta az ülőkét. Külön fogkrémünk van, azt csinál a párom a fogkrém tubus kupakjával, amit akar.

Külön fogkrém ez renonc. Ez a darwini elmélet megkerülése.
Vitázni olyanon szoktunk, hogy melyikünk rakta el a slusszkulcsot (mindezt indulás előtt fél másodperccel) és más hasonló apróságokon, mint minden rendes házasságban! 
Erre van megoldás két slusszkulcs. Igaz ez is csak két alkalomig jó.
Hidd el, tényleg szerencsések vagyunk, mert ha nehezen is, de a lélektársamra találtam rá! Mivel jársz ezotopicba elég gyakran, gondolom, tudod, mit takar ez a fogalom!
(Én megtaláltam idelenn a másik felem, akivel odafenn egy egészet alkotok. - remélem, ez neked nem volt kínai
)
Olyannyira, hogy mi hasonlóan duál pár vagyunk. Gondolod, hogy különben írogathatnék idie ilyesmiket.
De ebből most megtudtam, hogy utánam néztetek. Bár szerencsére néhány tucat beírásom a 2007-es szerverborulásnál "eleszett", de még biztos maradt néhány rám nézve kompromittáló sor. No mindegy politikusnak úgysem készülök egyelőre.
Flamingó:
A lényeg, hogy szerintem Ti kezdtétek az erotikus, kihívó mondataitokkal (Szeretem a vöröset..., Szerintem léteznek jó pasik...stb.)
Na neeeeeeeeem... nem hárítunk, kedves Flamingó tagtárs!
A selyembilincses büntit te kezdted! Az pedig, hogyha már választani kell, a vöröset szeretném, REagálás volt!
Amúgy miért baj, ha kijelenti valamelyikünk, hogy léteznek jó pasik?????
Hiszen léteznek!
Ez egyáltalán nem erotikus és nem kihívó mondat!!!!
Jobb indokot kérek! 
Olvasd vissza a sátras viccet! Neked ártatlan sorok másnak vadító, buja ingerlés....
A jó pasik létezneket elfogadom, mert reggelente én is látok kettőt. (Egyet borotválkozáskor, egy másikat pelenkázáskor. ÉS NEM FÉLREÉRTENDŐ VAGY KEVERENDŐ, mármint az unokám és én

)
Flamingó:
Na most csillogjak, vagy zuhanyozzak?
Mi sem egyszerűbb. Úgy zuhanyozzál, hogy a végére csillogjál!

Mőg egy titok:
egyszer már csillogtam. Ifjú koromban bohó lélekként elvállaltam egy fellépést - ahol mint a többiekre - rám is rám fújtak 5 liter hajlakkot, amibe ilyen kis csillogó fém izék voltak. Természetesen a fele a ruhánkon landolt és a jupiterlámpák fényében valószínüleg Jasper is megirigyelt volna
Flamingó:
Nekem nincsenek segédeszközeim. (Lehet, hogy épp ez a baj?)
Egód egyik éne azt magyarázta itt napokig, hogy vannak segédeszközeid. Most akkor melyik énednek mond igazat???
Lassan nem tudunk eligazodni rajtatok, kedves Flamingó! 
Természetesen vannak, de nem olyan segédeszközeim. Bár lehet, hogy kénytelen leszek beszerezni olyat is párat, csak mi lesz ha a nejem rákap?

Flamingó:
Talán azért, hogy kiderüljön: minden ellenkező híresztelés dacára a moderátor is ember.
Sosem gondoltuk másként.
Mindig is embernek gondoltuk a moderátorokat (igaz, téged nőneműnek hittünk, de ez csak nem olyan nagy bűn!
).
Amikor még aktív (dolgozó) voltam - logisztikusként kerestem a müzlire valót.( Aki nem tudná mi az a logisztikus, annak elég legyen annyi, hogy a logikustól egy szt-vel különbözik,) Szóval a kollégák között járta az a mondás, hogy :
Tudjátok mi a különbség a logisztikus és a terrorista között?
A terroristának vannak szimpatizánsai.
No ezt adoptáltam a moderátori funkcióra. Sajnos nem mindenütt ilyen békés az élet a CH-n és van nekem is sötét oldalam, de remélem, hogy az a TW közelébe nem fog eljutni. (Az erő legyen velem)
Flamingó:
Ha kéred, de ahogy írtam sajna nincs se domino szerkóm, se selyembilincsem
(Na jó, ez egy gyenge poén volt. A domina amúgy is a másik nemhez tartozik.)
Ne szomorkodj, majd beszerzel egyet.
A poén pedig átjött.
De pasik is használnak ilyen szerkót, szóval neked is lehet még, ha nagyon vágysz rá! 
Nem is tudom Nagypapa aki másodállásban latexben maszkban szadózik?

Ez így szeruntem önmagában is röhejes. Ha még beleképzelem magam is - na az überelné bármelyik szilveszteri kabarét.
Flamingó:
Természetesen, mint minden fórumon van egy majdnem ugyanakkora szekció amit a tagok nem látnak - nem is kell, de a fórumvezetőknek szükségük van rá. Képzeld el, hogy a b.p. után targenor is kardélre hány, meg én is mert nem látjuk, hogy már intézkedés történt. Ez ugye nem lenne igazságos.
Már csak azért sem lett volna igazságos, mert akkor egyszerre három büntit is kaptam volna... na az még szép lenne!

Ráasásul kardélre hánytatok volna... hát ez szép halál, de azért még szeretnék élni, ha lehet! 
Nyugi - kardom már nincs, hányni hála az égnek nem szoktam.
Flamingó:
Ezt kifejezetten sajnálom, de ha állást kell foglalni a nagy kép tényleg szétdobja a CH-t. Aki ilyen képet akar, az zippelve csatolja.
Dehogy is... nem akartam, hogy állást foglalj. Azt nem mondom, hogy nem esik jól, kiss de ezt nem akartam!!!!
Egyszerűen arról van szó, hogy korlátok mindenütt vannak. A CH-nak is és ezt illik tudomásul venni
Flamingó:
Akkor még egy: Carpe diem - élj a mának. Csak nehogy a magadévá tedd. Inkább az Omnia vincit amor-t gyakorold, bár azt biztos amúgy is gyakorlod. (Hogy mit jelent szerintem kapásból megfejted. A többieknek, meg annyi segítség, hogy nincs összefüggésben a kávéval.
)
Wááááá.... ne lopkodd el a kedvenc idézeteimet!!!
A Carpe Diem is a kedvencem (filmmániás lévén ez pedig a Holt Költők Társasága óta
- istenem, de rég volt... gimis korom óta "Szakajtsd a rózsa bimbaját, élvezd, amit a perc ad, a virág ma mosolyg rád, holnap már holttá hervad.").
A második idézetet pedig hidd el - ráhibáztál - sokszor megtapasztaltam már - mert bölcsen a sorsra hagyatkozom, ami kiszabta, amit kiszabott ránk - és gyakorolom is!!! (A kávés dolgon pedig egy óriásit nevettem... a humorérzéket is rójuk fel arra a képzeletbeli Flamingó tulajdonságok listára!
)
Akkor itt van két másik:
<style type="text/css"> <!-- @page { size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm } P { margin-bottom: 0.21cm } --> </style>
Altissima quaeque flumina minimo sono labuntur A legmélyebb folyó hömpölyög a legkisebb zajjal (Curtius Rufus) és <style type="text/css"> <!-- @page { size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm } P { margin-bottom: 0.21cm } --> </style>
Auribus frequentius, quam lingua utere Gyakrabban használd a fület, mint a nyelvet Seneca
Ezen mondások persze nem biztos, hogy rám illenek, de legalább annyira találóak, mint az előzőek.
Flamingó:
Én nem vetítek, csak legfeljebb egysíkúan értelmezek.
De az aztán nagyon egysíkon pörög!!!
Hiába korlátaim nekem is vannak.
Flamingó:
Valahogy ezt még nem kérdeztem meg tőle. Nem is tudom miért?
Látod, már megint te tévelyegsz el... miért ne lehetne megkérdezni tőle?
Ezzel még nem arra kéred, hogy használja is rajtad!
De ha neked mindig ekörül járnak a gondolataid...

Mert erre terelitek a gondolataimat.
Flamingó:
Ezt az édesen vérest kérném bővebben kifejteni
!
Khm... az úúúúúgy volt... mivel hát vámpírok és a szex a mi fejünkben nagyon nem fért össze, ezért kitaláltunk minden félét még a topic eleje felé. Hidd el, ha pikáns dolgokat akarsz olvasni, akkor ajánlom a 150. oldaltól az érdekes okfejtéseinket, az óvszer téma pedig talán a 179. oldal körül került elő és az édesen véresen márkanév a 186. oldalon jött. Így egy kis bepillantást nyerhetsz a kissé... khm... pikáns Twilight részletekbe, amik a könyv kapcsán eszünkbe jutottak anno!
Csak nehogy meglepődj!
Ráadásul ha tudnád, hogy a TW 4. részében, vagyis a BD-ban Bellának gyereke születik (vagyis a gyerek kirágja magát a hasából... ha ezt szülésnek nevezhetjük)...
A lényeg, hogy kellett valami jó vámpír óvszer jó márkanévvel és a csapatunk az édesen véresen márkanévre szavazott.
Fantáziánk határtalan!

Na akkor megvan a hétvégi elfoglaltságom . A 150. oldaltól...
Flamingó:
Arra, hogy nemcsak okosak, de bölcsek is vagytok?
Óóóó... köszönjük széééééépen! kiss (Jesszus, már ez hanyadik köszönöm ma???!!!
)
Nwem számolom, de ami jár az jár (mint ahogy a bölcs jező is).
Flamingó:
Én azt sehol sem írat, hogy ütődöttek lennétek.
De valahogy így jött le! 
Én még életemben akarattal nem sértettem meg nőt és az ütődött jelző bőven túl van azon a bizonyos határon.
Flamingó:
Optimizmusom a felhőket karcolja: 5, azaz öt, mert Nembera is beszállt az incselkedésbe (bocs de hirtelen nem találtajobb kifejezést - hiába a szegényes szókincsem mindig is gondot okozott.
Szeeeeeeeegény szókincs nélküli Flamingó!
Mindjárt meg is sajnálunk ezért! 
Nembera ráállt a majdnem dologra? Biztos vagy te ebben?

Reménykedem.
Flamingó:
Gondolj bele! Ha walaki itt a nickje mögött kifelé 20-25-t mutat, aztán a suliba a 7. osztályban meg eldicsekszik
, hogy Ő már kapott "olyan" ajánlatot.
Aztán meg magyarázkodhatok, mint a szexképes rendőrnő, meg tanárnő (a rendőrnőről újságban jelentek meg,képek, a tanárnőről meg a neten). Én miattam be ne zárjanak már egy iskolát sem!
Tudom, hogy vannak ilyen emberek a neten szép számmal, akik hazudnak a korukról vica versa... de azért szerintem ez a szitu nem egészen vehető egy kalap alá az általad említettekkel! Mégis honnan kellene azt kitalálnod, hogy mondjuk egy hetedikes huszonévesnek adja ki magát?! Egy nicknévből nem lehet következtetni erre, sőt... sokszor még a nemükre sem (lásd Flamingó név!
)
Látod pont én vagyok a példa. Nem mind madár, ami annak látszik. (Puff neki megint egy közhely.)
Ez igazán nem a te felelősséged, ha valaki ilyen éretlen csitri és ez a hóbortja támad!!!!!
Egyébként sem hallottunk még az írásodból "olyan" ajánlatot.
Vagy az én szövegértésemmel van gond? 
Ne izgulj... az az öt általad említett nőci tutira nem hetedikes! 
Szóval már izgulnom sem szabad