Ettől a tervezőtől van még valakinek valami? Nekem az Abby ló még megvan, ha kéritek töltöm.
Ettől a tervezőtől van még valakinek valami? Nekem az Abby ló még megvan, ha kéritek töltöm.
Légyszi tedd fel azt is! KöszönömEttől a tervezőtől van még valakinek valami? Nekem az Abby ló még megvan, ha kéritek töltöm.
Köszi, köszi, köszitessék![]()
De jó! KösziNekem ez van
Köszi.Davey Dreamer
Nagyon szivesen!Köszi.
Sziasztok, megkísérlem azt a képet idetölteni amin az a kis titok látható hogy hogy lesz a közepén a fonott minta a lukakbólSziasztok! Ebben a horgolós mintában tudna valaki segíteni? Előre is köszi!Csatolás megtekintése 1418592
Igen, kipróbáltam, igazad van!Szerintem csinál x db láncszemet az első blokk végén, megcsinálja az oda-vissza 2 sort a másik oldalon, majd a láncszemekbe visszafele kúszószemekkel jön, majd csinálja a másik oldalon a következő sort a hátsó szemekbe. A végén pedig összefonja az egészet...
Nem is néztem a projekt munkák között szét![]()